Opinie o wróżce
  • Angelika Kostrzyń
    Polecam rady, doświadczenie i pracę pani Cordis. Po roku od rozstania ponownie jestem z moją wielką miłością i co najważniejsze oboje nareszcie pragniemy tego samego. Dziękuje Pani i polecam innym samotnym i kochającym bez wzajemności.
  • Izabella Kraków
    Jestem osobą dojrzałą wiekiem i nieufną. Zwróciłam się po pomoc do Cordis i niespodziewanie szybko za darmo ją dostałam. Tylko w taki sposób mogę się odwdzięczyć za okazane mi serce i pomoc w wyborze drogi życiowej. Dziękuje Pani i polecam innym.
Szybki kontakt
E-mail:

Magia w życiu

W każdym z nas drzemie magia.

Każda z kobiet jest w pewnym sensie jasnowidzem, wróżką. Kobiety maja wewnętrzny dar zwany przez niektórych intuicją kobiecą. Zdarza się, że czujemy co i kiedy dana osoba myśli o nas... Wyczuwamy intuicyjne zamiary, wgłębiając się w sens istnienia. Słuchając, opowieści znajomych umiemy wyciągać wnioski oraz pokierować ich życiem w dobra stronę. Tak kiedyś pomagały nasze babki, prababki, teraz działają niektórzy doradcy duchowi.

Niestety w dobie komputerów,telewizji nasze pierwotne, dobre intuicje.. tzw wewnętrzny głos został przytłumiony. Możemy ćwiczyć ten dar w bardzo prosty sposób wizualizując kontakt z daną osobą. Jeżeli osoba do nas zadzwoni, napisze e-mail to znak ze jesteśmy w tym dobre. Potrzeba tylko wsłuchać się w swoje wnętrze, wyciszyć i ćwiczyć np ochronę aury. Możecie wtedy skutecznie rozciągać nasz czar wewnętrzny na otoczenie.

Proponuje Wam proste ćwiczenie. Zapalcie świece najlepiej miodową, usiądźcie wygodnie na podłodze. Załóżcie nogi jedna na druga i połóżcie ręce na kolanach w splocie. Zamknijcie oczy i wizualizujcie kule światła która wychodzi z Waszego mostka, otacza głowę i rozpływa się na cale ciało, dając uczucie ciepła, ochrony, wzmocnienia.

Jeżeli po którymś razie poczujecie szum w uszach, usłyszycie ciche odgłosy, obleje Was ciepło ogólne - to znak że etap pierwszy zaliczony...

Przed wyjściem na spotkanie, lub gdy chcecie wzmocnić swoją wartość jako kobiety proponuje prosty odpoczynek. W łazience zapalcie świece,najlepiej żółtą,wlejcie do wanny wodę i dodajcie lawendowy olejek do kąpieli lub sama lawendę.. Usiądźcie wygodnie i oblewając się wodą myślcie o tym jakie jesteście piękne... O tym jaką macie jedwabną skórę, oczy pełne blasku... jaki czar z Was bije... Po 15 min zgaście świece, wysuszcie się i idźcie spać.

Zobaczycie rano jak będziecie spostrzegane przez otoczenie, zwłaszcza mężczyzn..(tylko rozglądajcie się uważnie).

W każdym z nas drzemie magia trzeba tylko ją uwolnić.

Z serca Cordis

© Copyright by wrozkacordis.eu Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Wykonanie: Compute Web Studio