wrozka online wróżka online dobra wróżka online tania wrozka online jasnowidz online tania wróżka online rytualy na miłosc wrozka online jasnowidz online wróżka online tania wróżka online rytualy na miłosc
Opinie o wróżce
  • A
  • A
Szybki kontakt
E-mail:

Magia w życiu

W każdym z nas drzemie magia.

Każda z kobiet jest w pewnym sensie jasnowidzem, wróżką. Kobiety maja wewnętrzny dar zwany przez niektórych intuicją kobiecą. Zdarza się, że czujemy co i kiedy dana osoba myśli o nas... Wyczuwamy intuicyjne zamiary, wgłębiając się w sens istnienia. Słuchając, opowieści znajomych umiemy wyciągać wnioski oraz pokierować ich życiem w dobra stronę. Tak kiedyś pomagały nasze babki, prababki, teraz działają niektórzy doradcy duchowi.

Niestety w dobie komputerów,telewizji nasze pierwotne, dobre intuicje.. tzw wewnętrzny głos został przytłumiony. Możemy ćwiczyć ten dar w bardzo prosty sposób wizualizując kontakt z daną osobą. Jeżeli osoba do nas zadzwoni, napisze e-mail to znak ze jesteśmy w tym dobre. Potrzeba tylko wsłuchać się w swoje wnętrze, wyciszyć i ćwiczyć np ochronę aury. Możecie wtedy skutecznie rozciągać nasz czar wewnętrzny na otoczenie.

Proponuje Wam proste ćwiczenie. Zapalcie świece najlepiej miodową, usiądźcie wygodnie na podłodze. Załóżcie nogi jedna na druga i połóżcie ręce na kolanach w splocie. Zamknijcie oczy i wizualizujcie kule światła która wychodzi z Waszego mostka, otacza głowę i rozpływa się na cale ciało, dając uczucie ciepła, ochrony, wzmocnienia.

Jeżeli po którymś razie poczujecie szum w uszach, usłyszycie ciche odgłosy, obleje Was ciepło ogólne - to znak że etap pierwszy zaliczony...

Przed wyjściem na spotkanie, lub gdy chcecie wzmocnić swoją wartość jako kobiety proponuje prosty odpoczynek. W łazience zapalcie świece,najlepiej żółtą,wlejcie do wanny wodę i dodajcie lawendowy olejek do kąpieli lub sama lawendę.. Usiądźcie wygodnie i oblewając się wodą myślcie o tym jakie jesteście piękne... O tym jaką macie jedwabną skórę, oczy pełne blasku... jaki czar z Was bije... Po 15 min zgaście świece, wysuszcie się i idźcie spać.

Zobaczycie rano jak będziecie spostrzegane przez otoczenie, zwłaszcza mężczyzn..(tylko rozglądajcie się uważnie).

W każdym z nas drzemie magia trzeba tylko ją uwolnić.

Z serca Cordis

© Copyright by wrozkacordis.eu Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Wykonanie: Compute Web Studio