wrozka online wróżka online dobra wróżka online tania wrozka online jasnowidz online tania wróżka online rytualy na miłosc wrozka online jasnowidz online wróżka online tania wróżka online rytualy na miłosc
Opinie o wróżce
  • Paweł Gdańsk
    Kto nigdy nie doświadczył depresji nie wie jak ciężko żyć, a raczej wegetować z ta chorobą. Dzieki pani Cordis wróciłem do życia rodzinnego, zmieniłem pracę i cieszę się zdrowiem. Dziękuje pani raz jeszcze za pokazanie sensu życia i jak dążyć do szczęścia.
  • Mariola Słupia
    Odzyskałam chęć życia dzięki pani Cordis. Nie mam już depresji i patrze pozytywnie na życie. Kończę studia i mam zamiar tak jak mi doradziła moja wróżka otworzyć swój biznes. Wiem że mi się powiedzie, bo wierze w Jej czyste intencje wobec mojej osoby. Dziękuje za pomoc raz jeszcze.
Szybki kontakt
E-mail:

O mnie

Cordis (z serca) to przezwisko nadane mi przez moich klientów.

Mam na imię Zofia i z zawodu jestem handlowcem. Przez kilka lat prowadziłam biuro handlowe, ale do czasu jak większa kolejka ustawiała się do mnie po poradę duchową, pomoc w różnych dziedzinach życia niż po towar którym handlowałam. Ponad 38 lat temu dostałam dar pomocy,jasnowidzenia i wykorzystuje go tak aby nikogo nie krzywdzić. Widzę rzeczy z przyszłości które czasami trudno opisać, słyszę głosy, myśli ludzi i czasami trudno mi jest z tym żyć. Wiem, że muszę pomagać, dlatego też po latach ,zgodnie z nowym trendem modą i dzięki pomocy moich pacjentów zgodziłam się pomagać przez internet.

Nie jestem wróżką czarodziejką,nie posługuje się przekaźnikami zła takimi jak tarot, runy, karty niby anielskie, nie interpretuje tego. Ja żyje magią, tą dobra stroną życia każdego z nas i mam za zadanie pomagać, pokazywać ludziom zagubionym drogę, którą powinni podążać, wskazuje drogę do miłości, uczciwego, dochodowego biznesu, niekiedy leczę nie tylko dusze ale i ciało.

Wielu z nas jest zagubionych tylko dlatego, że nie możemy znaleźć harmonii między sobą samym a otaczającą modą na życie. Ja tylko pomagam uzyskać wewnętrzny spokój oraz miłość, szacunek nie tylko do samego siebie.

Robię to co pokazuje mi serce i z serca.

© Copyright by wrozkacordis.eu Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Wykonanie: Compute Web Studio